20 lutego 2011 - Krasnogruda 2+0=1+1 - Wokół lokalnej strategii rozwoju - Spotkanie drugie

20 lutego 2011 roku w Sejneńskiej Spółdzielni Jazzowej odbyło się drugie spotkanie robocze  z cyklu "Krasnogruda 2+0=1+1 - Wokół lokalnej strategii rozwoju".


Podczas spotkania przedyskutowano formy wspólnego działania organizacji oraz pomysły, które mogą zostać wspólnie zrealizowane w roku 2011.

W spotaknu udział wzięli przedstawiciele organizacji samorządowych, pozarządowych i społecznych działających w regionie Sejneńszczyzny.

Krasnogruda 2+0=1+1 - Wokół lokalnej strategii rozwoju - Spotkanie drugie


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Jubileusz 20+2 Co widać z Pogranicza
7 dni spotkania: 28 kwietnia - 5 maja 2012 roku

Szukaj

Loading

Album Pogranicza

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer

Andrzej Mencwel - SYMPOZJON „WIZJE RODZINNEJ EUROPY"
1 lipca 2011

 

Administrator strony Pogranicza
(Na ten adres prosimy pisać w razie ewentualnych problemów związanych z funkcjonowaniem nowej strony, jak również zadawać pytania dotyczące odnajdywania treści z jej poprzedniej wersji. Postaramy się udzielić Państwu wszelkiej możliwej pomocy)

administrator@pogranicze.sejny.pl

Towarzystwo Inwestycji Społeczno – Ekonomicznych S.A. w Warszawie udzieliło nam pożyczki na zamknięcie inwestycji oraz pomogło zorganizować montaż finansowy przy współpracy z Polskim Bankiem Spółdzielczym w Ciechanowie dla zapewnienia pełnej płynności przy prowadzeniu inwestycji związanej z rewitalizacją zabytkowego kompleksu dworskiego w Krasnogrudzie, w którym powstaje Międzynarodowe Centrum Dialogu.

www.tise.pl

Najnowsze komentarze: