Kontakt

Ośrodek "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów"
Sektetariat ośrodka czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00
ul. Piłsudskiego 37, 16-500 Sejny
skr. poczt. 15, POLSKA
tel./fax +48 87 516 27 65

Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza
tel. +48 87 516 21 89

Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza. Kolekcje Krasnogrudzkie

tel. +48 87 565 03 69

Kontakty mailowe:

Dyrektor - Krzysztof Czyżewski: kris@pogranicze.sejny.pl
Z-ca Dyrektora - Wojciech Szroeder: wojciech@pogranicze.sejny.pl

Sekretariat Ośrodka - sekretariat@pogranicze.sejny.pl, tel: 87 5162765

Księgowość Ośrodka:
Główna księgowa - Agnieszka Zasowska: k.agnieszka@pogranicze.sejny.pl
tel: 87 3000 111

Programy sejneńskie - Bożena Szroeder: centrum@pogranicze.sejny.pl, tel: 875162189

Programy krasnogrudzkie - Małgorzata Sporek-Czyżewska: teatr@pogranicze.sejny.pl

Zbiory Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza
Biblioteka, Czytelnia - Agata Szkopińska:
agata@pogranicze.sejny.pl

Dział wystaw - Urszula Wasilewska:
urszula@pogranicze.sejny.pl
tel./fax +48 87 516 37 95, kom. 726 780 427

Wydawnictwo Pogranicze
tel./fax +48 87 565 03 69

Dział Handlowy Wydawnictwa:
tel./fax +48 87 516 37 95, kom. 726 780 427

Kontakty mailowe:

Wydawnictwo Pogranicze:
wydawnictwo@pogranicze.sejny.pl

Dział Handlowy:
urszula@pogranicze.sejny.pl

Fundacja Pogranicze

ul. Piłsudskiego 37, tel: 87 5650369
16-500 Sejny, POLSKA

Międzynarodowe Centrum Dialogu w Krasnogrudzie -tel: 87 5650369

Wystawa

MIŁOSZ | SZUKANIE OJCZYZNY 

Od 4 maja 2021 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00.

W czasie pandemii

Jednorazowa ilość osób zwiedzających wystawę maksymalnie 6

Bilety:

Wystawa MIŁOSZ | SZUKANIE OJCZYZNY 

5 zł/os. (studenci, uczniowie, emeryci) indywidualne zwiedzanie wystawy (bez przewodnika)

10 zł/os. (studenci, uczniowie, emeryci) indywidualne zwiedzanie wystawy (z przewodnikiem)

Dzieci do 7 roku życia – wstęp wolny

Karta Dużej Rodziny - ulga 50%

październik - kwiecień
poniedziałek - piątek: 10.00 - 16.00zwiedzanie grupowe i w weekendy po wcześniejszym uzgodniniu telefonicznym

  • - nie obowiązuje w czasie pandemii 

(z wyłączeniem dni zarezerwowanymi na działania Międzynarodowego Centrum Dialogu – informacje na stronie www.pogranicze.sejny.pl) Grupy zorganizowane:

  • prosimy o wcześniejszy kontakt
  • zwiedzanie z przewodnikiem w cenie biletu;
  • możliwość dostosowania godziny zwiedzania do grupy
  • - nie obowiązuje w czasie pandemii

Ostatnie wejście na ekspozycję 30 min. przed zamknięciem dworu. * Bilet ulgowy przysługuje: uczniom i studentom, emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym, żołnierzom służby czynnej, mieszkańcom powiatu sejneńskiego** W Wielkanoc, Boże Ciało, Dzień Zmarłych, Święto Niepodległości oraz Boże Narodzenie Dwór Miłosza nieczynny.

krasnogruda@pogranicze.sejny.pl
Krasnogruda 14; 16-500 Sejny
tel./fax +48 87 565 03 69