21-22 września 2013 - Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2013

21-22 września 2013 - Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2013

W dniach 21-22 września 2013 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2013, na których swoje stoisko zaprezentowały Ośrodek "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" i Fundacja Pogranicze oraz wystąpiła Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego i Marycha River Brass Band.

III MTTiW 2013

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny 2013, która odbędzie się 21-22 września 2013r.

Z ogromną satysfakcją przekazujemy Państwu informację, iż po raz kolejny organizatorem targów jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Suwalsko - Augustowskie”.

Podobnie jak w poprzednim roku, III Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2013 są współfinansowane ze środków Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” w związku z tym będą bezpłatne dla wystawców i gości.

Pragniemy zachęcić Państwa do uczestnictwa w III Międzynarodowych Targach Turystycznych  i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny 2013.

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby tegoroczne targi spełniły Państwa oczekiwania i były jeszcze sympatyczniejsze niż w latach ubiegłych. Czekamy również na Państwa sugestie w tym zakresie.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące szczegółów organizacji targów będą ukazywały się na bieżąco na stronie internetowej targów www.expo.sejny.pl.

Oddajemy w Państwa ręce Katalog wystawców powstały na bazie poprzedniej edycji targów jest on dostępny także na stronie www.expo.sejny.pl.

Mamy nadzieję, że publikacja przybliży Państwu region pogranicza i zachęci do uczestnictwa w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny już we wrześniu!

Liczymy na Państwa obecność!

 

Prezes Zarządu Stowarzyszenia

Lokalna Grupa Rybacka

„Pojezierze Suwalsko – Augustowskie”