Spotkanie z Krzysztofem Czyżewskim podczas gdańskich spotkań programistów literatury

Spotkanie z Krzysztofem Czyżewskim, Gdańskie spotkania programistów literatury, 1 czerwca 2023

2 czerwca 2023 o godzinie 20:00 w Lwim Zamku przy ul. Długiej 35 w Gdańsku odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Czyżewskim.

Spotkanie będzie częścią wydarzenia "Nowe zadania zdań. Gdańskie spotkania programistów literatury" organizowanego przez program Gdańsk Miasto Literatury.

Jak czytamy na stronie organizatora "inicjatywa zorganizowania spotkań „programistów literatury” wynika z obserwacji, że wydarzenia, miejsca, programy i sieci literackie mają osobny charakter, unikalne metody budowania relacji profesjonalnych, własny styl komunikowania się z publicznością, a jednocześnie lokalne, zakorzenione w miejscowej specyfice „filozofie programowania”. Uważamy, że dzieląc się doświadczeniami z takiej pracy i rozmawiając o niej w międzynarodowym gronie praktyków i wizjonerów literatury, możemy sobie wzajemnie podpowiedzieć nie tylko praktyczne rozwiązania stymulujące życie literackie czy rynek wydawniczy, ale także włączyć się do rozmowy o uniwersalnych problemach współczesnej kultury literackiej".

Więcej informacji o wydarzeniu: https://miastoliteratury.com/aktualnosci/nowezadaniazdan/