Warsztaty języka angielskiego ze studentem Yale University Hugo Pingoud Chung

Hugo Pingoud Chung

W drugiej połowie lipca, w Sejnach i Krasnogrudzie odbywały się letnie warsztaty języka angielskiego prowadzone przez studenta z Yale University Hugo Pingoud Chung.

HUGO PINGOUD CHUNG przyjechał do Sejn z Nowego Jorku, aby uczyć mieszkańców Sejneńszczyzny, w tym przebywającą tu społeczność ukraińską, języka angielskiego. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych odbywają się codziennie o godzinie 12:00 w świetlicy Zustricz w Sejnach, a we wtorki i czwartki o godzinie 15:00 spotyka się w Pracowni Gucia Zaczarowanego w Krasnogrudzie z najmłodszymi uczniami i poprzez zabawę uczy ich języka.

WYKSZTAŁCENIE

YALE UNIVERSITY - NEW HAVEN, CT, USA

Ukończenie studiów w czerwcu 2026 r.

Ukończone kursy:

Europa Wschodnia od 1914 r.,

Kultura i życie codzienne w Azji Środkowej,

Wprowadzenie do stosunków międzynarodowych,

Upamiętnianie masowych okrucieństw w erze cyfrowej,

Zmotywowany student uniwersytetu z bogatym wielokulturowym doświadczeniem poszukujący doświadczenia w pracy humanitarnej, stosunkach międzynarodowych lub dyplomacji. Potrafi szybko się uczyć i radzić sobie z różnymi obowiązkami. Dbałość o szczegóły z doskonałą komunikacją werbalną i pisemną. Pasja do budowania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych.

Języki angielski, niemiecki, chiński

DOŚWIADCZENIE

Pracuje głównie z uchodźcami z Ukrainy, Afganistanu i Iraku w New Haven, ucząc języka angielskiego, matematyki i ogólnych umiejętności kulturowych.

HORYZONTY EUROPEJSKIE wrzesień 2022

Zastępca dyrektora ds. kontaktów zewnętrznych (oddział Yale)

Odpowiedzialny za kontakty z europejskimi decydentami i dygnitarzami w zakresie organizacji wydarzeń prelegenckich i konferencji.

JACKSON SCHOOL OF GLOBAL AFFAIRS AT YALE UNIVERSITY

maj 2021 - luty 2022

Asystent ds. badań

Pracował bezpośrednio dla profesora Stephena Roacha, pisząc raporty na temat szerokiego zestawu kwestii amerykańsko-chińskich: analiza dokumentów / wypowiedzi, handel / handel, cenzura itp.

NED LAMONT NA GUBERNATORA CONNECTICUT

maj 2018 - wrzesień 2018 Stażysta kampanii

Prowadził badania opozycji, sporządzał raporty na temat lokalnych tendencji i wzorców głosowania w udanej kandydaturze Neda Lamonta na gubernatora amerykańskiego stanu Connecticut.

INDEPENDENT CHOATE ROSEMARY HALL STUDENT RELIEF FUND MAR 2020 - CZERWIEC 2021

Członek zarządu

Przeglądał i głosował nad wnioskami o pomoc, prowadził zbiórki pieniędzy, które zapewniły ponad 21 000 USD pomocy studentom dotkniętym pandemią Covid-19.